Подчертаните мигли променят изцяло погледа и излъчването на всяка жена. Един грим не е завършен без употребата на спирала. За тези, които обичат да експериментират с вида си има различни цветови разновидности. Кафява за по натурален вид или класическо черна за отличаване на всяко косъмче.
Предпочитам лесно измиващи се спирали. Имам чувствителни очи и най-хубавия грим, който съм си правила може да бъде трън в края на деня. Предпочитам спиралата да се махне лесно без много търкане. За максимално щадящ начин за премахване използвам не водоустойчиви спирали. Леко разтъркване с вода и след това с мицеларната вода или обратно.
Използват се и много изкуствени мигли като допълнение към визията за по-екстравагантен вид или обем. Имам няколко чифта от тях, но винаги бързам или се отказвам да ги сложа понеже толкова много ми е харесал грима, че се страхувам да не го разваля с поставянето на изкуствените мигли. Предпочитам добрата стара спирала.
Златист цвят и наситено черно от L’Oreal Paris Extatic
Спиралите на Лореал винаги грабват вниманието ми. Толкова стилни и класически в наситено черно, винаги ще се намери някоя, която ще ти допадне.
Loreal Paris Extatic има удобна опаковка от 6.4мл с така нашумелия цвят розово злато. Малко трябва да се внимава при отварянето и. При отварянето по четката има доста продукт и при мен остава доста черно по отвора на спиралата.


Четката притежава меки влакна и се нанася изключително лесно и фино. В двата и края е леко издадена и по средата по-тясна. Преди използвах доста от спиралите със силиконови четки като си мислех, че другите не ми действат по същия начин. Не се спластяваха миглите и имаха по-добра извивка. Обаче все повече от новите спирали правят четките им с косъм и забелязвам тяхното подобрение.
Нанасянето е лесно и без никакво ронене. По това отношение съм нямала проблем и с други спирали на Лореал. Миглите ми се чувстват супер леки, почти като да си без спирала. Много комфортна за носене. Премахването на Paradise Extatic също е много лесно с леки движения спокойно може да я премахнете с мицеларен тампон.
Отлично поставям няколко пласта един върху друг без да се слепват миглите. Все пак не препоръчвам поставянето на повече от 3 пласта.
За пояснение миглите ми не са особено дълги и гъсти. По-скоро по-гъсти отколкото дълги със съвсем леко извит край. Като цвят може да се оприличат на много тъмно кафяви.
Не използвам от много време извивачка за мигли и това е максималния ефект, който постигам. Сигурна съм, че с извивачка миглите ми ще са огромни, но не рискувам вече понеже намирах постоянно паднали косъмчета.


Използването на спиралата на снимките е след повече от няколко месеца употреба. Задължително не използвам спирала след изтичане на срока и за годност. При всяко отваряне в този козметичен продукт постоянно попада кислород, което допринася за по-бързото образуване на бактерии в него. И самото нанасяне на продукта е в най-голяма близост до окото.
Формулата на новата спирала L’Oreal Paradise Extatic е с добавено рициново масло за подхранване по време на използване. Рициновото масло оказва благоприятен ефект върху миглите за удължаване и сгъстяване.
Изпробвала съм няколко пъти чисто рициново масло нанесено вечер върху миглите ми. Не мога да издържа нещо толкова мазно върху тях. Ако искате да опитате трябва да сте постоянни и препоръчвам точно преди лягане да го нанесете, за да не ви дразни докато се приготвяте за лягане.
Не мога да кажа, че съм забелязала някакво подсилване или сгъстяване на миглите ми от Paradise Extatic. По-скоро маслата спомагат за по-лесното разнасяне на спиралата без ронене.


Състав на спирала L’Oreal Paradise Extatic
Aqua / Water, Paraffin, Potassium Cetyl Phosphate, Copernicia Cerifera Cera / Carnauba Wax, Ethylene / Acrylic Acid Copolymer, Styrene / Acrylates / Ammonium Methacrylate Copolymer, Cera Alba / Beeswax, Synthetic Beeswax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Polybutene, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Glyceryl Dibehenate, Steareth-2, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Acacia Senegal Gum, Tribehenin, Caprylyl Glycol, Glyceryl Behenate, Sodium Dehydroacetate, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Disodium EDTA, Butylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Tetrasodium EDTA, Ricinus Communis Seed Oil / Castor Seed Oil, Maltodextrin, Potassium Sorbate, BHT, Centaurea Cyanus Flower Extract, May Contain: CI 77499 / Iron Oxides
В състава забелязвам и други масла, освен рициновото, като масло от жожоба и екстракт от синя метличина. И трите масла са подхранващи и омекотяващи. Синята метличина подобрява структурата на миглите.
Вече наближава близо половин година от закупуването на спиралата и все така добре се нанася както първия път.
Предимства и Недостатъци на спирала L’Oreal Paris Paradise Extatic
- Ултра леки мигли
- Обогатена с рициново масло
- Формула без ронене
- Наситено черна
- Издържа без размазване
- Четката изважда доста продукт от опаковката
- Леко неудобна четчица за нанасяне на долните мигли